Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >

New Romantics

Nowy Romantyzm

Styl Hollywood w Twoim domu

W stylu Nowy Romantyzm nie chodzi o to, żeby było miło czy przytulnie. Liczy się klasa i szyk! Zainspirowaliśmy się stylem “Hollywood Regency”, który królował w latach 30. XX w. Wnętrza wyglądały jakby żywcem zostały przeniesione z planu filmowego. Styl ten skupia się na przepychu i luksusie. Teraz powraca na salony, ale w nowej odsłonie jako Nowy Romantyzm! Nowy Romantyzm jest innowacyjny, przytulny i modny!

Montage instructies - hanglamp - elektriciteit aansluiten

Złoto: małe conieco

Cieszymy się, że złoto wróciło do łask! Złoto i mosiądz są kluczem do zrozumienia stylu Nowy Romantyzm. Pojawiają się jako elementy wykończenia, dodatki a nawet meble. Takie wnętrze aż emanuje luksusem i splendorem. Poza tym złoto i mosiądz ocieplają wnętrze i świetnie komponują się z czasem niełatwymi kolorami tj.: ciemna zieleń, królewski błękit, pudrowy róż, oberżyna oraz kolory ziemi. Jeśli chcesz by Twoje wnętrze było szykowne i eleganckie złoto będzie Twoim sprzymierzeńcem!

Lata 70. XX w. wracają do łaskje

Materiały takie jak marmur, beton, złoto i mosiądz (lub oczywiście) muszą być wyeksponowane! Marmurowy blat kuchenny lub krzesła ze złotymi nogami to obowiązkowy element wyposażenia. Marmury w różnych deseniach z delikatnym różowym bądź złotym wykończeniem nie muszą być zarezerwowane tylko dla rozwiązań w kuchni. Materiały w stylu Nowym Romantyzm emanują przepychem i elegancją. Miękkie tkaniny, takie jak aksamit ocieplają wnętrze. Najlepiej wybrać te w proste wzory, geometryczne lub wprost nawiązujące do lat 70. XX w. Bądź na bieżąco ze stylem Nowy Romantyzm!

Różowa lamp? A jakże!

Szklane lampy nigdy nie przestaną być modne. W stylu Nowy Romantyzm stawiamy na szkło w kolorze różowym, przydymionym szarym lub w odcieniu bursztynu. Lampy w odcieniu złota lub mosiądzu idealnie łączą się z naturalnymi materiałami, takimi jak marmur czy beton. Wprowadzają ciepłe i nastrojowe oświetlenie. Odmień swój dom już dziś!New Romantics