Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >
wifi1

Wszystko o żarówkach WiFi

arrow

 Światło to kreator nastroju w Twoim domu. Już teraz w naszym asortymencie dostępne jest inteligentne oświetlenie LED WiFi od LUEDD, które pozwala zmienić nastrój jednym kliknięciem. Inteligentne oświetlenie ma wiele korzyści: możesz w pełni dostosować oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz domu do swojego rytmu życia, aktywności i nastroju. Od dziś możesz wygodnie sterować światłem w domu.

Kup teraz

KorzyściOpcje | ProduktyPierwsze kroki Wybierz kolor

W żarówkach WiFi możesz określić natężenie światła, kolor światła, temperaturę barwową (Kelvin), co pozwala dopasować emitowane światło do sytuacji i stworzyć odpowiedni nastrój bez zbędnego wysiłku. Żarówki mają możliwość ściemniania, co jest przydatne jeśli chcesz mieć inne światło podczas spożywania posiłków, a inne podczas pracy. Ty również określasz barwę światła, od intensywnej chłodnej po ciepłą, idealną na randkę. To wszystko możesz mieć za sprawą jednej aplikacji LUEDD.

Circle Circle Circle
wifi3

4 4.1

Aplikacja

Wygodne sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji LUEDD. Aplikację możesz ściągnąć na smartfon lub tablet za pośrednictwem App Store lub Google Play. Za pośrednictwem aplikacji LUEDD możesz decydować o kolorze światła, jego temperaturze barwowej, a także w razie potrzeby je ściemniać. Jednocześnie masz możliwość sparowania ze sobą kilku źródeł światła oraz zaplanowania, które źródła światła mają się włączyć bądź wyłączyć i kiedy. Możesz mieć światło pod kontrolą. Wystarczy jedno kliknięcie!

Google home

Źródła światła LED LUEDD Wifi można obsługiwać nie tylko za pośrednictwem aplikacji, ale również głośników, takich jak Amazon Alexa czy Google Home. Po sparowaniu źródeł światła WiFi LEDD z aplikacją LUEDD musisz je jeszcze połączyć ze swoim inteligentnym głośnikiem. Następnie wystarczy wydać polecenie głosowe, np. “Hej Google włącz światło w salonie”, a światła LED WiFi się włączą!

5
Zdalne sterowanie

Możesz zdalnie sterować źródłami światła LED LUEDD WiFi. Jedynie czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Siedzisz do późna w pracy? Jeśli chcesz umilić sobie powrót do domu, tak zaprogramuj światła, żeby zapalały się tuż przed Twoi przyjściem. A co z bezpieczeństwem? Aby nie martwić się o bezpieczeństwo, gdy jesteś poza domem, masz możliwość zdalnego sterowania światłem, czyli jego włączania i wyłączania o określonej godzinie. To na pewno odstraszy potencjalnych włamywaczy.


Zmiana temperatury barwowej

Źródła światła LED WiFi mają możliwość zmiany temperatury barwowej. Im wyższa liczba Kelvinów, tym emitowane światło jest “zimniejsze”. Z kolei, im niższa liczba Kelvinów tym “cieplejsze”, bardziej żółte światło. Źródło światło LUEDD WiFi LED można regulować w zakresie od 2700K (światło idealne na romantyczny wieczór) do 6500K (nadaje się do wytężonej pracy). Dostosuj światło do nastroju!

Ściemnianie

Źródła światła LED WiFi są oczywiście ściemnialne. W aplikacji możesz w łatwy sposób regulować intensywność każdego źródła światła. Steruj światłem za pomocą jednego kliknięcia!

8

RGB

Rewelacyjne w źródłach światła LED LUEDD WiFi jest również możliwość zmiany barwy. Idealna opcja na małą posiadówkę z przyjaciółmi lub większa imprezę w ogrodzie. Baw się kolorami!Żarówka E27 WiFi LED ściemnialna

Praktyczna żarówka LED E27 WiFi, która emituje światło o barwie ciepło białej (2700K) na poziomie 800 lumenów. Można ją sparować z innymi źródłami światła LED WiFi, a następnie łatwo obsługiwać za pomocą smartfona lub tabletu. Za pośrednictwem aplikacji możesz regulować intensywność emitowanego światła, co pozwala Ci nie ruszając się z kanapy stworzyć nastrojowe oświetlenie w domu.

Kup teraz
11

Żarówka E27 WiFi LED ściemnialna zmiana temperatury barwowej RGB

Praktyczna żarówka LED E27 WiFi, która emituje światło na poziomie 806 lumenów. Można ją sparować z innymi źródłami światła LED WiFi, a następnie łatwo obsługiwać za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki aplikacji masz możliwość zmiany barwy (RGB), przyciemniania lub rozjaśniania emitowanego światła oraz zmiany temperatury barwowej w zakresie od ciepłej (2700K) do zimnej (6500k) Za pośrednictwem aplikacji możesz dostosować kolory i barwę światła, co pozwala Ci nie ruszając się z kanapy stworzyć nastrojowe oświetlenie w domu.

Kup teraz
12

Żarówka GU10 WiFi LED ściemnialna zmiana temperatury barwowej

Praktyczna żarówka LED GU10 WiFi. Można ją sparować z innymi źródłami światła LED WiFi, a następnie łatwo obsługiwać za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki aplikacji masz możliwość przyciemniania lub rozjaśniania emitowanego światła oraz zmiany temperatury barwowej w zakresie od ciepłej (2700K) do zimnej (6500k) Za pośrednictwem aplikacji możesz dostosować kolory i barwę światła, co pozwala Ci nie ruszając się z kanapy stworzyć nastrojowe oświetlenie w domu.

Kup teraz
13

Żarówka GU10 WiFi LED ściemnialna zmiana temperatury barwowej RGB

Praktyczna żarówka LED GU10 WiFi. Można ją sparować z innymi źródłami światła LED WiFi, a następnie łatwo obsługiwać za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki aplikacji masz możliwość zmiany barwy (RGB), przyciemniania lub rozjaśniania emitowanego światła oraz zmiany temperatury barwowej w zakresie od ciepłej (2700K) do zimnej (6500k) Za pośrednictwem aplikacji możesz dostosować kolory i barwę światła, co pozwala Ci nie ruszając się z kanapy stworzyć nastrojowe oświetlenie w domu.

Kup teraz
12

Adapter WiFi

Adapter WiFi sprawia, że wszystkie lampy z przewodem i wtyczką mogą stać się lampami WiFi! Podłączasz adapter do gniazda, podłączasz lampę do adaptera i masz lampkę WiFi. Możesz podłączyć wszystkie lampy, którymi chcesz sterować przez Wi-Fi. W ten sposób możesz łatwo włączać i wyłączać światła za pośrednictwem aplikacji.

Kup teraz
13
16 16.1

Instalowanie aplikacji

Aby móc sterować żarówkami LED LUEDD Wifi LED, musisz najpierw pobrać aplikację. Możesz skorzystać z umieszczonych na stronie linków.

  • Zarejestruj się w aplikacji.
  • Następnie dodaj urządzenie, klikając znak plus w prawym górnym rogu i wybierz typ urządzenia, które chcesz dodać do swojej listy.
  • Gdy włączysz źródło światła zacznie ono szybko migać.
  • Jeśli tak się nie stanie, włącz i wyłącz źródło światła kilka razy, aż zacznie migać.
  • Zaakceptuj źródło światła w aplikacji i podłącz je do sieci WiFi.
  • Jeśli nie działa lub żarówka miga powoli, wybierz tryb AP w prawym górnym rogu. Wybierz sieć WiFi Smart life i podłącz źródło światła.
  • Urządzenie WiFi znajduje się teraz w kategorii „wszystkie urządzenia” w aplikacji LUEDD.
17 17.1

Ekran główny aplikacji LUEDD ma trzy zakładki; "Moja rodzina", "Inteligentne" i "Profil".

  • Wszystkie podłączone urządzenia są w "Mojej rodzinie". Tutaj możesz również przypisać urządzenia do pokoju i obsługiwać każde urządzenie osobno. Możesz określić temperaturę barwową, intensywność światła, kolor światła, scenę oświetleniową i harmonogram.
  • W "Profilu" możesz zarządzać ustawieniami aplikacji. Znajdziesz tam również informację o lokalizacjach dodanych żarówek WiFi i połączeniach z głośnikami Amazon Alexa i Google Home. Tutaj dodajesz urządzenia WiFi wybierając Smart Life.
Produkty z artykułu