Lampyiswiatlo - zapytania handlowe

Zapytania handlowe na lampyiswiatlo.pl!

Jesteś zainteresowany złożeniem większego zamówienia? Lampyiswiatlo.pl przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę! Jeśli wartość Twojego zamówienia przekracza 2000 zł i obejmuje produkty nie objęte wyprzedażą skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży. Wyślij wiadomość e-mail w której zawrzesz dane firmy oraz wszystkie produkty (wraz z ilością), które chciałbyś zamówić. W odpowiedzi otrzymasz informację o przyznanym rabacie, ofertę sprzedażową i fakturę proforma.

Dział Sprzedaży zazwyczaj udziela odpowiedzi w przeciągu 1-2 dni roboczych.


Uzyskaj poradę ekspertów

 

Realizowanie zapytań handlowych

 

  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Nasz Dział Sprzedaży udzieli Ci wszystkich informacji odnośnie procedury składania zamówienia. - Dział Sprzedaży zazwyczaj udziela odpowiedzi w przeciągu 1-2 dni roboczych.
  • Rabat- Im większe zamówienie, tym większy rabat! Możemy przyznać dodatkowy rabat, tylko na produkty, które nie są objęte wyprzedażą. Wyślij nam zapytanie ofertowe na adres e-mail [email protected] Nasz Dział Sprzedaży udzieli Ci wszelkich informacji odnośnie rabatów, oferty i dostawie. 
  • Płatność- Po otrzymaniu oferty sprzedaży bądź faktury proforma będziesz mógł dokonać płatności. Całość za zamówienie należy przelać na wskazany w dokumencie rachunek bankowy. Na chwilę obecną jest to jedyna dostępna metoda płatności w przypadku zamówień handlowych.