Zasady i warunki współpracy B2B

W lampyiswiatlo pragniemy oferować klientom biznesowym jak najwięcej korzyści. Im więcej zamówisz, tym wyższa będzie kategoria rabatowa, do której się zaliczasz. Im wyższa będzie Twoja grupa rabatowa, tym wyższy rabat otrzymasz na nasze produkty. Dodatkowo jako klient biznesowy zawsze otrzymujesz najniższą cenę. Aby założyć konto, potrzebujesz tylko numeru VAT. Ceny biznesowe wyświetlą się natychmiast po zalogowaniu, a Ty będziesz mógł nabyć oświetlenie w wyjątkowo niskich cenach.

  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia


„Wszystko, czego potrzebujesz, to numer VAT”


Ogólne warunki dotyczące rabatu biznesowego*

  • Istnieją 4 grupy rabatowe dla klientów biznesowych: Members, Friends, Insiders i VIPs
  • Grupa, do której klient biznesowy się kwalifikuje, jest zależna od całkowitej liczby zamówień oraz całkowitej wartości zamówienia danego klienta (bez podatku VAT i kosztów wysyłki).
  • Każda grupa rabatowa ma minimalny procent rabatu, który domyślnie dotyczy klientów w tej grupie.
  • W przypadku niektórych ofert i promocji rabat dla konsumentów przekracza standardowy rabat dla klientów biznesowych. W takich przypadkach dana grupa biznesowa otrzymuje „rabat bonusowy” (B2Bonus) jako dodatek do rabatu konsumenckiego obowiązującego w tym czasie.
  • Przykład: grupa biznesowa „Members” ma stały rabat 25% na asortyment QAZQA, ale z okazji promocji Black Friday konsumenci otrzymują rabat 30% na tę samą lampę. Partnerzy Biznesowi w tym przypadku otrzymują dodatkowo 5% rabatu od pozostałej kwoty zakupu. Zatem za lampę w zalecanej cenie detalicznej 450 zł (z VAT) Partner biznesowy zapłaci 247 zł (bez VAT).

* Zasady i stawki rabatowe podane na tej stronie mogą ulec zmianie. Na podstawie warunków opisanych na tej stronie nie można wywodzić żadnych praw.

 

 

Grupy rabatowe

 

Grupa

Minimum

B2bonus

Member

25% 5%
Friend 35% 7,5%
Insider 45% 10%
VIP 55% 20%