Wyprzedaż lampy Black Friday 2024

W 2024 roku zaczyna się nasza kolejna oferta z okazji Black Friday! Uzyskaj rabat co najmniej 30%* na całe oświetlenie i akcesoria. Znajdź swoje ulubione lampy i żarówki w Black Friday, korzystając z ogromnych rabatów na nasze i tak już bardzo konkurencyjne ceny! 

 


Bądź na bieżąco z naszymi ofertami specjalnymi w Black Friday

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i naszymi ofertami w Black Friday 2024?

Nie przegap: zapisz się do naszego newslettera już teraz!

 

  • Darmowa dostawa od 300 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Klienci przyznali nam ocenę 4.6/5

Nasze wskazówki, jak znaleźć swoją ulubioną lampę w Black Friday

 

1. Przed rozpoczęciem przeglądania sporządź listę życzeń z ulubionymi lampami

Jeśli zauważyłeś bajeczną lampę, którą chcesz kupić w Black Friday, już teraz dodaj ją do swojej listy życzeń. W ten sposób od razu zobaczysz wszystkie swoje ulubione lampy. Utwórz konto, aby zapisać swoją listę życzeń!

2. Miej oko na nasze kanały mediów społecznościowych

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi ofertami z okazji Black Friday. Dowiedz się jako pierwszy o datach rozpoczęcia ofert specjalnych oraz z czym one wiążą!

3. Zapisz się do naszego newslettera

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i naszymi ofertami w Black Friday 2024? Nie przegap: zapisz się do naszego newslettera już teraz!

4. Nie czekaj!

Nie zwlekaj z zakupem fantastycznego oświetlenia w Black Friday. Możemy pochwalić się obszernym asortymentem, ale mimo to: co się wyprzeda, nie będzie już dostępne!

 

Czy chcesz już teraz zrobić zakupy już teraz ze zniżkąz rabatem?

Nie możesz się doczekać naszych ofert Black Friday? Rozumiemy to! Bez obaw; na szczęście w lampyiswiatlo możesz cieszyć się bardzo konkurencyjnymi cenami przez cały rok!

Przejdź bezpośrednio do naszej strony sprzedaży poniżej, aby znaleźć swoją ulubioną lampę z rabatem!

 

Często zadawane pytania dotyczące promocji Black Friday

 

Kiedy w sklepie lampyiswiatlo będzie wyprzedaż Black Friday?
Black Friday odbywa się co roku w ostatni piątek listopada, ale w lampyiswiatlo rozpoczniemy wyprzedaż nieco wcześniej! Nasze oferty na Black Friday będą dostępne już od 18 listopada. Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi ofertami specjalnymi? Jeśli tak, zapisz się do naszego newslettera!

 

Jakie produkty mogę kupić podczas wyprzedaży Black Friday?

Podczas wyprzedaży Black Friday możesz spodziewać się ogromnych rabatów i konkurencyjnych cen na szeroką gamę grup produktów. Na przykład oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, oświetlenie LED i smart, a także żarówki i akcesoria. Obserwuj uważnie naszą stronę internetową!

 

Czym właściwie jest Black Friday?

Black Friday narodził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbywa się w każdy piątek po Święcie Dziękczynienia. Czarny piątek uważany jest za początek świątecznego sezonu zakupowego. W dzisiejszych czasach w Polsce Black Friday to także czas wielkich rabatów.

 

Jak być na bieżąco z Black Friday w lampyiswiatlo?

Zapisz się do naszego newslettera i uważnie obserwuj nasze kanały w mediach społecznościowych. Oba dostarczają najnowszych informacji o naszej wyprzedaży z okazji Black Friday!


* Promocja odnosi się do sugerowanej ceny detalicznej i nie dotyczy źródeł światła, kloszy i dodatków.