Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >

Lampy stojące na baterie

Tutaj znajdziesz lampy stojące bezprzewodowe

Wnieś przytulność do swojego domu lub ogrodu dzięki naszym akumulatorowym lampom podłogowym. Przekonaj się o wygodzie i wszechstronności zasilanych bateryjnie, bezprzewodowych, praktycznych i modnych lamp podłogowych. Odkryj naszą kolekcję i rozświetl swoją przestrzeń na swój sposób!

Lampy stojące na baterie
4 Produkty
Filtruj i sortuj
Ustaw kierunek malejący
4 Produkty
Filtruj i sortuj
Ustaw kierunek malejący

Lampy stojące z akumulatorem, praktyczne i stylowe

Zasilane bateryjnie lampy podłogowe oferują wszechstronne i elastyczne rozwiązanie oświetleniowe do każdego pomieszczenia. Dzięki wygodzie bezprzewodowego sterowania, lampy te można dowolnie rozmieszczać, nie martwiąc się o lokalizację gniazdek. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowego światła podczas czytania w przytulnym kącie salonu, chcesz stworzyć nastrojową przestrzeń w sypialni, czy też chcesz oświetlić obszar na zewnątrz bez kłopotów z kablami. Lampy podłogowe na baterie zapewniają swobodę oświetlania dowolnej przestrzeni w wybrany sposób. Należy pamiętać, że w przypadku wyboru lampy podłogowej do użytku na zewnątrz, lampa musi mieć minimalny stopień ochrony IP44 lub wyższy. Wtedy lampa nadaje się do użytku na zewnątrz. Nasze bezprzewodowe lampy podłogowe są dostępne w różnych stylach, od nowoczesnego po industrialny. Dzięki temu zawsze możesz znaleźć odpowiednią lampę podłogową, która idealnie pasuje do Twojego wnętrza. Krótko mówiąc, bezprzewodowe lampy podłogowe to idealny wybór dla osób poszukujących wygody, elastyczności i stylu w oświetleniu.

Ładowanie naszych lamp podłogowych

W naszym asortymencie znajdziesz lampy podłogowe, które można ładować za pomocą kabla USB-C. Oferujemy również lampy podłogowe zasilane energią słoneczną, która jest nie tylko ekologiczna, ale także łatwa w użyciu. Dzięki opcjom ładowania, lampy mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesną technologię, czy ekologiczne rozwiązania, mamy dla Ciebie idealną opcję oświetlenia.

Masz pytania dotyczące naszych lamp podłogowych na baterie?

Chcesz dowiedzieć się więcej o specyfikacji technicznej, trwałości lub nie dokonałeś właściwego wyboru? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta. Możesz to łatwo zrobić za pomocą funkcji czatu, e-mailem lub telefonicznie. Z przyjemnością Ci pomożemy! Wspólnie podejmiemy najlepszą dla Ciebie decyzję.

new