Dodatkowy rabat 10% na wszystko* >

Flowbox banner

Regulamin – Media społecznościowe #taklampyiswiatlopl

Wow! Wspaniale widzieć, jak dzielisz się z nami chwilą nastroju z lampyiswiatlo w mediach społecznościowych! Jesteśmy pewni, że Twoje zdjęcie może inspirować innych! Chętnie więc je wykorzystamy. Do tego celu potrzebujemy Twojej zgody. Pod zdjęciem zapytamy, czy możemy je wykorzystać, a jeśli uznasz, że to w porządku, byłoby wspaniale, gdybyś odpowiedział hashtagiem #taklampyiswiatlopl.

Na co wyrażasz zgodę?

Ponieważ uważamy, że Twoje zdjęcie jest tak inspirujące, chcielibyśmy podzielić się nim z naszymi fanami! Jeśli odpowiesz na naszą prośbę o wyrażenie zgody, zgadzasz się na to, że:

 • Możemy udostępniać treści na wszystkich naszych kanałach społecznościowych. Na przykład: Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn i YouTube.
 • Możemy wykorzystywać treści w naszych reklamach w internecie, newsletterze i innych metodach wyrażania w internecie.
 • Możemy wykorzystywać treści we wszystkich domenach należących do holdingu QLF. Prawa zostają przyznane wszystkim podmiotom lub osobom prawnym, które są bezpośrednio lub pośrednio powiązane z firmą Lampenlicht BV.
 • Możemy wykorzystywać treści w naszych mediach poza internetem, na przykład na ulotkach i banerach.
 • Zrzekasz się wszelkich roszczeń dotyczących honorariów autorskich lub innych opłat w odniesieniu do treści lub dzieł pochodnych.
 • Zachowujesz swoje prawa dóbr osobistych. Poniżej możesz przeczytać więcej o swoich prawach dóbr osobistych i o tym, jak z nich korzystać.
 • Udzielasz nam niewyłącznego prawa komercyjnego do rozpowszechniania i powielania treści za pośrednictwem naszych usług lub usług stron trzecich w celach komercyjnych. Nie obowiązują w tej kwestii żadne ograniczenia.

Brak zgody/usunięcie zdjęcia?

Nie chcesz, żebyśmy wykorzystywali Twoje zdjęcie w naszych kanałach? Nie musisz nic robić. Jeśli nie wstawisz w odpowiedzi #taklampyiswiatlopl, nie wykorzystamy Twojego zdjęcia. Udzieliłeś już pozwolenia, ale zmieniłeś zdanie i nie chcesz już, abyśmy używali Twojego zdjęcia? Jeśli tak, wyślij e-mail na adres [email protected].

Korzystanie z praw dóbr osobistych

Przysługują Ci następujące prawa dóbr osobistych:

 • Możesz poprosić nas o podanie Twojego imienia i/lub nazwiska lub nazwy Twojego profilu w mediach społecznościowych.
 • Możesz poprosić nas, abyśmy nie modyfikowali Twoich treści (na przykład nie stosowali filtrów ani nie przycinali zdjęcia).
 • Możesz poprosić nas, abyśmy nie wykorzystywali Twoich treści we wskazanych kanałach społecznościowych lub na wskazanych platformach.
 • Możesz modyfikować swoje treści i poprosić nas o wykorzystanie zmodyfikowanej wersji.

Jeśli chcesz skorzystać z jednego lub większej liczby praw dóbr osobistych, możesz wysłać e-mail na adres [email protected]. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoją prośbę. Jeśli to nie będzie możliwe, zinterpretujemy Twoją prośbę jako wycofanie zgody i poinformujemy Cię o tym.

Ochrona Twojej prywatności i danych osobowych

Twoje zdjęcia mogą być traktowane jako dane osobowe. Jeśli udzielisz nam pozwolenia na wykorzystanie Twoich zdjęć w sposób, o który prosimy, Twoja zgoda będzie również stanowiła podstawę prawną do przetwarzania Twoich zdjęć. Zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected]. Przestaniemy wtedy udostępniać Twoje zdjęcia oraz usuniemy je z naszych mediów społecznościowych i systemów wewnętrznych. Wycofanie zgody dotyczy tylko wykorzystania zdjęcia w przyszłości, a nie wcześniejszego wykorzystania, które miało już miejsce za Twoją zgodą. Na przykład, jeśli ulotki lub banery zostały już wydrukowane i rozesłane lub rozesłano już newsletter, nie możemy tego cofnąć.

O tym, w jaki sposób nadal chronimy Twoją prywatność i dane osobowe oraz jakie masz prawa w tym zakresie, możesz przeczytać w naszym Oświadczeniu o ochronie prywatności i plikach cookie.