Over ons - Over lampenlicht - banner

O lampyiswiatlo.pl

Swoją przygodę z lampami rozpoczęliśmy w Holandii 2007 r. 11 lat później staliśmy się liderem na rynku oświetleniowym w Europie. Ciągle poszerzamy nasz asortyment, aby klienci mogli dokonywać u nas kompleksowych zakupów. Staramy się, by nasze produkty były tak unikatowe jak nasi klienci!

Obecnie jesteśmy międzynarodową firmą posiadającą sklepy internetowe w 29 krajach, między innymi w Holandii, Belgii i Niemczech, które stanowią nasze największe rynki zbytu. Dysponujemy biurami obsługi klienta w całej Europie.

Lampyiswiatlo jest szybko rozwijającą się firmą. W naszym magazynie znajduje się ponad 3000 dostępnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących oświetlenia możesz bezpośrednio się z nami skontaktować. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Sklep internetowy lampyiswiatlo.pl zdobył certyfikat Trusted Shops. Trusted Shops jest liderem wśród europejskich znaków jakości, który oferuje klientom finansowe zabezpieczenie zakupów oraz danych osobowych, a także stanowi platformę niezależnych opinii na temat sklepu lub serwisu.

KRS-numer: 0000 457682
NIP: 6342818310