Over ons - Over lampenlicht - banner

lampyiswiatlo.pl

Swoją przygodę z lampami rozpoczęliśmy w Holandii 2007 r. 11 lat później staliśmy się liderem na rynku oświetleniowym w Europie. Ciągle poszerzamy nasz asortyment, aby klienci mogli dokonywać u nas kompleksowych zakupów. Staramy się, by nasze produkty były tak unikatowe jak nasi klienci!


Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w Polsce, Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Anglii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Szwecji. Ponadto posiadamy sieć sklepów w Bredzie, Zaandam i Krakowie oraz Biura Obsługi Klienta w Krakowie (Polska), Krefeld (Niemcy), Londynie (Wielka Brytania), Paryżu (Francja) i Barcelonie (Hiszpania).


Każdego roku rośniemy w siłę. W naszym asortymencie znajduje się ponad 3000 produktów, które możesz nabyć od ręki. Na chwilę obecną zatrudniamy 85 ekspertów z różnych dziedzin. Dla naszych klientów stworzyliśmy centrum doradztwa on-line gdzie szybko i sprawnie można uzyskać darmową poradę dotyczącą oświetlenia. Sklep internetowy lampyiswiatlo.pl spełnił ponad 70 kryteriów i otrzymał znak jakości Trusted Shop, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne i pewne zakupy.

Sklep internetowy lampyiswiatlo.pl zdobył certyfikat Trusted Shops. Trusted Shops jest liderem wśród europejskich znaków jakości, który oferuje klientom finansowe zabezpieczenie zakupów oraz danych osobowych, a także stanowi platformę niezależnych opinii na temat sklepu lub serwisu.