Lampy najazdowe

Oprawy dogruntowe w magazynie!
W naszym sklepie posiadamy oprawy dogruntowe w różnych wersjach i wymiarach. Większość opraw jest jednocześnie oprawami najazdowymi. Reflektory ziemne idealnie natomiast nadają się do zaakcentowania i podkreślenia drzew, ścian lub innych obiektów.

Lampy najazdowe
14 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
 1. Oprawa-dogruntowa-IP67---Tribus
  Oprawa dogruntowa IP67 - Tribus
  W magazynie
  569,00 zł 435,00 zł
  • Darmowa dostawa od 300 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
 2. Oferty tygodnia

14 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Zewnętrzne reflektory naziemne

Zewnętrzne reflektory naziemne i tarasowe są idealne, gdy potrzebujesz oświetlić dowolny obszar na zewnątrz, taki jak ogród i droga kierowcy. Jednak nasze zewnętrzne reflektory naziemne i tarasowe nie muszą być tylko po to, aby uzyskać światło, ale może być również tak, że chcesz oświetlić kwiaty ogrodowe, drzewa lub ścianę wraz z tarasem. Posiadamy szeroką gamę różnych zewnętrznych punktowych świateł punktowych, takich jak punkty naziemne z kolcami do podświetlania drzew, kwietniki i akcesoria ogrodowe, do wbudowanych reflektorów LED, które zapewniają dłuższą żywotność i są bardziej energooszczędne, do naziemnych reflektorów słonecznych z czujnikami ruchu, w których energia słoneczna zasila światło. Mamy również zestawy reflektorów naziemnych do świateł zmieniających kolor RGB, aby dodać kolor do obszaru zewnętrznego! Zamów u nas oświetlenie zewnętrzne i tarasowe już dziś!

 

Znajdziesz tutaj wszystkie wpuszczane, LED i Solarne lampy podłogowe!

Znajdziesz różnorodne zewnętrzne oświetlenie naziemne i tarasowe, które z pewnością spełnią Twoje wymagania! Uzupełnij swój ogród lub ścieżkę za pomocą wpuszczanych w ziemię reflektorów punktowych LED, które są ciepłobiałe lub zmieniające kolor RGB jako oświetlenie dekoracyjne na tarasie. Nasze światła punktowe na podjazdach i ścieżkach mogą wytrzymać ciężar samochodu, umożliwiając widzenie w ciemności, gdy jedziesz pod górę. Dlaczego nie zrezygnować z reflektorów LED, które będą działać znacznie dłużej i będą bardziej energooszczędne, oszczędzając pieniądze! W krótszych dniach w roku potrzebujemy więcej oświetlenia, więc dlaczego nie wybrać naszych słonecznych punktów naziemnych z czujnikami ruchu lub regulowanymi i odchylanymi punktami punktowymi, które możesz skierować oświetlenie w dowolne miejsce. Dzięki odpornym na warunki atmosferyczne i wodoodpornym obudowom, istnieje wiele zewnętrznych reflektorów naziemnych o stopniu ochrony od IP44 do IP67, w zależności od tego, gdzie chcesz je zamontować. Zapoznaj się z naszą ofertą kinkietów zewnętrznych, lamp wiszących i oświetlenia dekoracyjnego, które doskonale uzupełni Twoje oświetlenie podłogowe i tarasowe!

 

Potrzebujesz pomocy lub porady, jeśli chodzi o oświetlenie podłogi i tarasu?

Na lampandlight.pl zawsze znajdziesz pomoc w znalezieniu zewnętrznego reflektora naziemnego. Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu lub dzwoniąc do nas. Oferujemy bezpłatne porady i pomożemy dobrać odpowiednie światło.

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się