Oświetlenie korporacyjne

Jako klient będący przesiębiorcą będziesz mógł skorzystać z naszych ofert specjalnych, ekskluzywnych rabatów, a w lampyiswiatlo.pl zawsze otrzymasz najniższą cenę. Nasza kolekcja QAZQA Professional jest szczególnie dopasowana do potrzeb klienta biznesowego. Jest to rodzaj oświetlenia łatwy w montażu, dedykowany wyłącznie klientom biznesowym.


Po co składać zamówienia jako przedsiębiorca?

  • Aby zawsze móc płacić jak najmniej - Jako klient będący przesiębiorcą zawsze płacisz najniższą cenę w lampyiswiatlo.pl i otrzymujesz wyjątkowe rabaty. Jeśli rabat promocyjny w lampyiswiatlo.pl jest mniejszy niż rabat standardowy, otrzymasz dodatkowy rabat, aby przy każdym zamówieniu uzyskać znaczną marżę.
  • Ekskluzywny rabat na kolekcję QAZQA Professional - Ta linia produktów jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Proces jej instalacji jest wyjątkowo łatwy, a linia ta obejmuje szeroki asortyment (wpuszczanych) reflektorów punktowych i oświetlenia szynowego. QAZQA Professional wykracza poza zwykłe oferty w ramach lampyiswiatlo.pl, ale Twój rabat jako klienta biznesowego nadal obowiązuje!

*Zobacz wyjaśnienie naszego bonusu lojalnościowego dla klientów biznesowych!

 

 

 


Istota oświetlenia korporacyjnego

 

Dobre oświetlenie przestrzeni biurowych to podstawa wizerunku firmy. W lampyiswiatlo.pl mamy świadomość, że każdy sektor ma inne potrzeby, które również wpływają na wybór rodzaju oświetlenia. Innego oświetlenia wymagają pomieszczenia biurowe, a innego lokale gastronomiczne czy przedsiębiorstwa usługowo-handlowe, a jeszcze inne wymogi musi spełniać profesjonalne oświetlenie zewnętrzne. Szeroka gama naszych produktów zawiera typy oświetlenia nadające się do każdego zastosowania biznesowego. Jest to zarówno oświetlenie funkcjonalne jak i poprawiające atmosferę.

 

W zależności od rodzaju pomieszczenia (zarówno wymiarów, wyposażenia wnętrza, jak i stylu jego dekoracji) należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Szczególnie decydujący jest plan oświetlenia. Umiejscowienie i liczba punktów świetlnych stanowi podstawę funkcjonalności pomieszczenia. Dla środowiska przyjaznego pracy ważna jest również dostateczna wartość lumenów, podczas gdy dla branży hotelarskiej istotna jest głównie atmosfera kreowana przez światło. W razie potrzeby nasz zespół konsultantów technicznych ds. oświetlenia służy pomocą w opracowaniu planu oświetlenia lub w doborze oświetlenia komercyjnego.

 

Zrównoważony rozwój to podstawa

 Zarówno dla pracowników jak i dla klientów rozwiązania przyjazne dla środowiska coraz częściej odgrywają decydującą rolę przy wyborze konkretnego pracodawcy lub kontrahenta. Oświetlenie też może być brane pod uwagę — na przykład ekologiczne oświetlenie LED. Jeżeli w firmie dotychczas używano żarówek halogenowych lub żarowych, korzyść z przejścia na LEDy będzie natychmiast odczuwalna. Firmy, które już stosują LED do oświetlania swoich pomieszczeń, mogą wybrać oświetlenie inteligentne, aby jeszcze bardziej zmniejszyć zużycie energii. W ramach tego systemu światło włącza się i wyłącza automatycznie, oświetleniem można sterować zdalnie i może ono być zintegrowane z innymi urządzeniami inteligentnymi, umożliwiając centralne sterowanie wszystkimi systemami.

 

QAZQA Professional

Nasza linia QAZQA Professional obejmuje szeroką gamę oświetlenia szynowego oraz wpuszczanych i natynkowych opraw reflektorów i oświetlenia punktowego. Rozwiązania te Idealnie się nadają do dodawania punktów oświetlenia akcentującego przestrzeń lub światła pośredniego, sprzyjającego pracy. Jako klient biznesowy skorzystasz z ekskluzywnych rabatów na produkty QAZQA Professional!


  • Zawswe najniższa cena!
  • Ekskluzywny rabat na QAZQA Professional
  • Bezpłatne doradztwo profesjonalne dotyczące wyboru oświetlenia