Klosze sferyczne

Abażur kula nada zabawnego i współczesnego charakteru Twojemu wnętrzu! Kulisty kształt abażura doskonale nadaje się do przełamania linii prostych we wnętrzu. Odważysz się na ten styl?
Klosze sferyczne
Wybrane filtry
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
 1. Kołpak-okrągły-33/20-stal---Kula-ziemska
  Kołpak okrągły 33/20 stal - Kula ziemska
  439,00 zł 195,00 zł
  Stock Available IconW magazynie Order today before 20:00, shipped today !
 2. Okrągła-czapka-30/22-mleczna-biała---Globe
  Okrągła czapka 30/22 mleczna biała - Globe
  255,00 zł 125,00 zł
  Stock Available IconW magazynie Order today before 20:00, shipped today !
2 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Abażury z kloszem typu kula

Abażur kula to ostatni krzyk mody. W lampyiswiatlo.pl znajdziesz je we wszystkich kształtach i rozmiarach. Możesz całkowicie rozjaśnić swój dom za pomocą kolorowego abażura kuli. Mamy też kuliste abażury ze szkła. Może abażur z przydymionego szkła to coś dla Ciebie? Znajdziesz je wszystkie w naszej szerokiej ofercie wszystkich kulistych lamp, w tym także lampy wiszące kule.

Ciekawa forma abażura kuli

We wnętrzu często znajduje się wiele linii prostych w postaci dywanu, sofy czy szafki. Użyj abażuru kuli, aby przełamać dominację tych linii we wnętrzu. W lampyiswiatlo.pl znajdziesz kuliste abażury o różnych kształtach i rozmiarach. Wolisz szklany abażur czy tkaninowy? Wybór należy do Ciebie.

Gdzie umieścić abażur kulę?

W lampyiswiatlo.pl znajdziesz różne kuliste abażury. Czy w Twoim wnętrzu brakuje lampy stojącej, lampy wiszącej lub lampy stołowej? Przymocuj swój abażur kulę do lampy i dopełnij swoje wnętrze!

new