W przypadku zamówienia o wartości %free_shipping_cost zloty lub wyższej dostarczymy Twoje lampy bezpłatnie! Zamówienia złożone przed %cut_off_time zostaną wysłane tego samego dnia.
30-dniowa polityka zwrotów
Czasami zdarza się, że klient nie jest w pełni zadowolony z produktu. Wtedy oczywiście może go zwrócić. Chętnie się tym zajmiemy. Zakup można zwrócić w ciągu 30 dni od dostawy.
System szynowy z 5 punktami czarnymi 1-fazowymi - Go
Rabat 624,00 zł Pamiętaj, że ta cena może ulec zmianie za 2 dni
Ten produkt dostarczymy bezpłatnie
30 dni na zwrot
Potrzebujesz pomocy?
Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.
Live chat
Co tydzień nasze ceny mogą ulec zmianie ze względu na dostępność zapasów i sprzedaż z poprzedniego tygodnia. Ceny mogą zatem zostać podniesione lub obniżone, ale mogą też pozostać takie same jak poprzednio. Dzień, w którym cena zostanie ponownie ustalona,
Stated reductions are based on the lowest prices of the previous 30 days. That is to say, the lowest price of the previous 30 days is the 'from' price (crossed-out price) and the offer price is an even lower price. This way, you know whether you get a further reduction on our already competitive prices.
Czas na piękny rozsył światła w pomieszczeniu? Możesz to osiągnąć doskonale dzięki systemowi szyn Go. System szyn ma łącznie 300 cm długości, 11,8 cm szerokości i 20 cm wysokości wraz ze spotami. Możesz uzupełnić pięć spotów na szynach łącznie z pięcioma źródłami światła G9 o maksymalnej mocy 30 W każde (źródła światła nie wchodzą w skład zestawu). Reflektory szynowe można regulować w dowolnym kierunku, dzięki czemu możesz świecić światłem dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Odbłyśnik w miejscu zapewnia piękny i miękki rozsył światła w pomieszczeniu. Spoty można również ściemniać za pomocą zewnętrznego ściemniacza (brak w zestawie). Jest to szyna 1-fazowa, co oznacza, że za pomocą przełącznika/ściemniacza możesz obsługiwać jednocześnie wszystkie spoty. Ten system szynowy jest dostarczany z dwoma łącznikami typu I i jednym łącznikiem typu L, dzięki czemu można umieścić szynę w linii prostej lub pod kątem. Wybierz system szyn Go i wnieś więcej atmosfery do swojego domu!
Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Ci tworzenie cudownego nastroju w Twoim domu. Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Ponadto masz 30 dni na dokonanie zwrotu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.
Zwroty
Może się również zdarzyć i tak, że nie będziesz zadowolony z zakupu. Masz 30 dni na dokonanie zwrotu.