Darmowa żarówka o wartości 50 zł* | Więcej informacji >

Oświetlenie pośrednie

Oświetlenie pośrednie jest doskonałym uzupełnieniem oświetlenia bezpośredniego. Akcentuje ono przestrzeń w szczególnie atrakcyjny sposób. Odkryj ofertę oświetlenia pośredniego w lampyiswiatlo i zamawiaj łatwo i szybko online!
Oświetlenie pośrednie
438 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
Strona
  • Darmowa dostawa od 300 zł
  • 30 dni na zwrot
  • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
 1. Nowoczesna-lampa-ścienna-antracyt-IP44---Hurricane-1
  Nowoczesna lampa ścienna antracyt IP44 - Hurricane 1
  239,00 zł 205,00 zł
  Of bespaar 32% als je er 6 koopt
  W magazynie
438 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
Strona

Czym jest oświetlenie pośrednie?

Pośrednie oświetlenie jest dobre dla wzroku. Taka lampa nigdy nie świeci bezpośrednio w oczy, ale rozprowadza światło po pomieszczeniu. Otoczenie odbija światło, na przykład za pomocą lamp stołowych lub lamp góra dół. Światło jest miękkie i nie ma dużego kontrastu między światłem a cieniem. Aby uzyskać taką samą ilość światła przy oświetleniu pośrednim, jak przy bezpośrednim, potrzebujesz mocniejszych żarówek. Dodatkowo światło pośrednie najlepiej sprawdza się z jasnymi, gładkimi ścianami i sufitami. Zastanów się więc uważnie nad miejscami, w których zainstalujesz oświetlenie pośrednie.

Pośrednie oświetlenie służy głównie do dodawania atmosfery do pomieszczenia. Pomaga również zachować koncentrację przez cały dzień. Z tego powodu jest często używane w biurach i szkołach. Idealnym wyborem jest połączenie oświetlenia bezpośredniego i pośredniego, ponieważ jest i nastrojowe, i funkcjonalne. Bezpośrednie oświetlenie jest potrzebne np. w kuchni, gdzie warto użyć silnego strumienia światła, lub w formie lampek do czytania, aby móc poczytać dobrą książkę.

Właściwa lampa dla oświetlenia pośredniego

Szukasz odpowiedniej lampy dla oświetlenia pośredniego? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę lub więcej informacji, albo zamów bezpośrednio online w lampyiswiatlo!

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się