Darmowa żarówka o wartości 50 zł* | Więcej informacji >

Lampy rustykalne wiszące

Szukasz rustykalnej lampy wiszącej? Odwiedź lampyiswiatlo i sprawdź największą ofertę rustykalnych lamp wiszących. Uzupełnij swoje rustykalne wnętrze o lampę rustykalną wiszącą od lampyiswiatlo! Łatwo kupić ją online.
Lampy rustykalne wiszące
103 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
Strona
    • Darmowa dostawa od 300 zł
    • 30 dni na zwrot
    • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
103 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
Strona

Wybierz spokój i styl z lampą rustykalną wiszącą

Wiejski dom powinien emanować spokojem, podobnie jak lampy wiszące. To główne wymaganie dla lamp w tym stylu. Rzadko występują w bardzo jasnych kolorach. Rustykalne lampy wiszące występują głównie w kolorach takich jak jasny i ciemnobrązowy, beżowy i czarny. Miedź i mosiądz są również bardzo popularne wśród lamp w stylu rustykalnym. Również jeśli chodzi o materiały, rustykalna lampa wisząca jest wykonana solidnie: na przykład z drewna, metalu i szkła. Abażury zaś są wykonane z tkaniny, drewna, metalu lub szkła. Lampa rustykalna wisząca promieniuje spokojem, ale z drugiej strony, naprawdę się wyróżnia.

Każda rustykalna lampa wisząca jest inna

Istnieje wiele podkategorii dla tego stylu. Co wybierzesz: tradycyjne rustykalne czy romantyczne lampy? Możesz zdecydować się na piękny żyrandol z ramionami i żarówkami w kształcie świec lub żyrandol z kryształowymi dzwoneczkami. Wolisz coś bardziej surowego? Idealnym rozwiązaniem będzie duży metalowy abażur w kształcie dzwonu. Rdzawy lub cementowy abażur doda jej surowości. Poszukujesz czegoś bardziej wyrafinowanego? Wybieraj spośród abażurów z drewnianych listew, wikliny czy szkła dekoracyjnego.

Lampy wiszące rustykalne tworzą atmosferę

Wybór oświetlenia jest niezwykle ważny. Postaraj się skomponować wszystkie lampy tak, aby były, o ile to możliwe, w tym samym stylu. Wybierasz rustykalną lampę wiszącą? Wybierz rustykalne kinkiety lub lampy stołowe. Każdy przedmiot, od mebli po dekoracje, ma swój udział w tworzeniu atmosfery spokoju, jakiej można oczekiwać po wiejskim domu. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się