Darmowa żarówka o wartości 50 zł* | Więcej informacji >

Betonowe lampy stołowe

Lampy stołowe wykonane z betonu to najnowszy trend. W lampyiswiatlo wybraliśmy dla Ciebie najnowsze modele betonowych lamp stołowych online. Spraw, żeby Twoje wnętrze wyglądało wyraziście i industrialnie dzięki kamiennej lampie stołowej.
Betonowe lampy stołowe
6 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
    • Darmowa dostawa od 300 zł
    • 30 dni na zwrot
    • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
6 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Betonowe lampy stołowe: wyraziste, industrialne, ponadczasowe

Solidny, industrialny wygląd betonowych lamp stołowych ma wielu zwolenników. Modny i minimalistyczny wygląd betonowej lampy stołowej robi z niej dodatek, który sprawi, że każde wnętrze będzie wyjątkowe. Jego piękno bierze się z tego, że betonowa lampa stołowa często łączy surowy beton z ciepłym drewnem lub delikatnym szkłem. To sprawia, że wszystko jest o wiele cieplejsze, bardziej fantazyjne i miększe. Wspaniałą rzeczą w kamiennych lampach stołowych jest to, że mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Szary beton jest ponadczasowy, a czyste, proste kształty lampy stołowej pasują do wszystkich pozostałych akcesoriów, kolorów i stylów w domu.

Duża kamienna lampa stołowa pełni wiele funkcji. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, pełni rolę lampy stołowej, ale także nastrojowego światła w przedpokoju lub funkcjonalnego światła na biurku. Będzie się również pięknie prezentować w salonie, w kąciku do czytania lub w sypialni jako lampka na stolik nocny. Wygląd betonowych lamp stołowych jest nie tylko wszechstronny, ale też funkcjonalny!

Zamów kamienną lampę stołową

W lampyiswiatlo znajdziesz wszelkiego rodzaju modne lampy, w tym betonową lampę stołową, a także betonową lampę wiszącą. Każda z nich tworzy fantastyczną atmosferę i łatwo zamówisz je online. Bez trudu przefiltrujesz nasz asortyment i znajdziesz lampę, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się