Darmowa żarówka o wartości 50 zł* | Więcej informacji >

Betonowe lampy wiszące

Szukasz betonowej lampy wiszącej? W lampyiswiatlo jesteś we właściwym miejscu! Beton kojarzy się z twardością, ale istnieje również wiele eleganckich betonowych lamp wiszących. Dlatego znajdziesz betonową lampę wiszącą do każdego wnętrza.
Betonowe lampy wiszące
15 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący
    • Darmowa dostawa od 300 zł
    • 30 dni na zwrot
    • Klienci przyznali nam ocenę 4.8/5
15 Produkty
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Betonowa lampa wisząca: solidna i elegancka

Betonowe lampy wiszące są solidne i jednocześnie eleganckie. Wybierz je, aby stworzyć kontrast z nowoczesnymi białymi ścianami lub dopasować je do innych betonowych elementów w budynku w stylu industrialnym. Charakterystyczne dla betonu jest to, że wygląda na wytrzymały. W zależności od wybranego modelu może mieć też elegancki akcent.

Typową cechą betonu jest to, że nie przepuszcza światła. Pozwala to na perfekcyjne sterowanie kierunkiem światła za pomocą lampy wiszącej z betonowym abażurem. Czy chcesz na przykład, aby lampa nad kącikiem do czytania świeciła prosto w dół? A może nie chcesz, aby element świetlny świecił Ci prosto w oczy? Ponieważ to Ty wybierasz kierunek, betonowa lampa wisząca będzie zawsze odpowiednia.

Betonowe lampy wiszące: duże czy małe?

Jedna duża, centralnie umieszczona betonowa lampa wisząca wygląda wyraziście. Idealnie nadaje się do sypialni lub jadalni. Wolisz, żeby była delikatniejsza i dyskretniejsza? Są też smukłe betonowe lampy wiszące lub mniejsze lampy wiszące betonowe. Możesz połączyć kilka z nich w jeden zestaw lub wybrać kamienną lampę wiszącą składającą się z kilku małych lampek. Możesz powiesić ją nad stołem do pracy lub hobby, nad szafą lub ponad blatem kuchennym. Stworzy świetnie połączenie z jedną z naszych betonowych lamp stołowych!

Beton jest łatwy w łączeniu

Światło wykonane z kamiennego betonu łatwo dopasujesz do innych elementów. W budynku industrialnym lampa pasuje do betonowej podłogi, betonowych filarów lub betonowej ściany. W domu w stylu rustykalnym betonowa lampa wisząca dobrze komponuje się z drewnianymi meblami, belkami i kamiennym kominem. Wybierasz betonową lampę wiszącą do nowoczesnego wnętrza? To świetnie, bo beton fantastycznie prezentuje się na czystych, białych ścianach. Chcesz zamontować betonowe lampy wiszące w domu w stylu vintage z kwiatową tapetą i jasnymi kolorami? Także tam kamienna lampa wisząca będzie wyglądać idealnie.

new
Stwórz z nami cudowną atmosferęZainspiruj się