Oferty tygodnia: Co najmniej 25% zniżki na wszystko* >

Modern Clean

Nowoczesna Elegancja

Styl nowoczesny z naturalnym twistem

Zwykle nowoczesny wystrój kojarzy nam się z jasnymi i delikatnymi kolorami oraz prostymi i eleganckimi liniami. Jednak w tym roku stawiamy na bardziej przytulną i elegancką wariację stylu nowoczesnego, gdzie królują ciemniejsze kolory oraz naturalne materiały. Przedstawiamy Ci nowy styl: Nowoczesna Elegancja!

Modern Clean

Czarny dalej w modzie

Ciemniejsze kolory stają się punktem wyjścia w aranżacji nowoczesnego salonu. Czarny kolor zazwyczaj nie jest pierwszym wyborem jeśli chodzi o wykończenie mieszkania. W stylu Nowoczesna Elegancja stawiamy właśnie na czerń. Absolutnie nie chodzi nam o to, żeby pokój był czarny od podłogi po sufit. Jednak czarne meble czy dodatki nadają wnętrzu klasy i charakteru. By ocieplić wnętrze postaw na dodatki w chłodnych odcieniach lub na kratę.

Modern Clean

Połączenie nowoczesności z naturą

W założeniach stylu Nowoczesna Elegancja wnętrze ma być bardziej przytulne i kameralne. Taki efekt zapewni nam użycie naturalnych materiałów, takich jak rattan, drewno i skóra, zarówno w formie dodatków jak i mebli. Meble są dalej proste, jednak już nie muszą być białe i sterylne. Stawiamy na kolor! Meble w stylu Nowoczesna Elegancja powinny być obite welurem bądź aksamitem. Szafy oraz zabudowa kuchenna w dalszym ciągu sięgają aż po sufit!

Modern Clean

Nowoczesny upgrade

W nowoczesnym wnętrzu królują lampy drewniane lub rattanowe w czarnym kolorze, które zapewniają przytulną, a często nawet intymną atmosferę. Ponadto ten typ lamp cudownie rozprasza światło, tworząc piękny efekt cienia na ścianie. W stylu Nowoczesna Elegancja lampy są nieodzownym dodatkiem, które wprowadzają odpowiedni nastrój i klimat do wnętrza!Modern Clean