Inteligentne oświetlenie LED

Inteligentne oświetlenie LED

Z nadejściem nowych technologii każdy z nas coraz częściej wybiera inteligentne rozwiązania do swojego domu. W najbliższych latach tendencja ta będzie wzrastać. W całym asortymencie inteligentych urządzeń znajdziemy również inteligentne oświetlenie LED z wieloma funkcjami przydatnymi w codziennym życiu.

Dopasuj barwę światła do Twojego nastroju

Źródła światła LED wyposażone są w nową technologię umożliwiającą sterowanie barwą światła. Mocne światło otrzymamy przy temperaturze barwowej 2700 Kelwinów, przyciemniając je schodzimy do 2000 Kelwinów a barwa światła staje się cieplejsza. Oświetlenie tego typu jest idealne do stworzenia nastrojowej atmosfery w domu.

 

barwą światła

4 - stopniowa regulacja oświetlenia LED

Żarówki LED mają również takie same zalety jak żarówki halogenowe : posiadają 4-stopniową regulację intensywności natężenia światła. Dzięki temu nie potrzebujesz żadnego dodatkowego ściemniacza. Regulacja intensywności natężenia światła w takich lampach odbywa się za pomocą kliknięć włącznika światła. Jednym kliknięciem lampa daje 100% światła, dwa kliknięcia 75%, trzy 50%, cztery 25%. Piątym kliknięciem wyłączasz lampę. Te żarówki to prostota i praktyczność bez konieczności zmiany włącznika światła.

 

barwą światła 4 - stopniowa

Oświetlenie LED z czujnikiem

Żarówki LED z wbudownaym czujnikiem to hit tego sezonu! Nie musisz kupować dodatkowego czujnika aby lampa włączyła się po zmroku.

 

Oświetlenie LED z czujnikiem

Oświetlenie LED RGB

Dzięki źródłom światła LED RGB Twoja lampa może świecić dowolnym kolorem tęczy! Światłem sterujesz za pomocą pilota wybierając dowolną barwę światła. To świetny dodatek do stworzenia kolorowej atmosfery w Twoim domu!

 

RGB

Oświetlenie LED 3in1

W naszym asortymencie znajdziesz również źródła światła LED w których za pomocą jednego przycisku możesz regulować barwę światła od ciepło białej do zimno białej. Barwę światła zmienia się kilkukrotnie naciskając włącznik światła. Jego temperatura barwowa zmienia się w zakresie od 3000 Kelwinów do 6000 Kelwinów.

 

3in1

Jeśli masz pytania, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.

Skontaktuj się z nami:

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
  • Poniedziałek 26 lutego otwarte od 11:00 - 18:00.
  • sobota i niedziela: zamknięte